Publikacje wielostronnicowe

Projektowanie publikacji wielostronicowych

Publikacje wielostronicowe to wciąż świetny sposób aby zaprezentować szerokiej grupie odbiorców wiedzę o nas i o naszych produktach. Pomożemy zaprojektować, złożyć i przygotować publikację do druku – możesz na nas liczyć.

gazetki

Projektujemy: broszury, książki, gazetki reklamowe i inne materiały wielostronicowe

Skład książki służymy pomocą

Skład książki to złożony i długi proces. Ważne jest dokładne zaplanowanie pracy. Istotny jest format książki (dobieramy go pod format arkusza drukarskiego), dobór fontów, style tekstu głównego i nagłówków itd. Chętnie pomożemy przygotować skład książki i poprowadzimy cały cykl produkcyjny.

Gazeta – z nią dotrzesz do szerokiego grona odbiorców

W dobie internetu i mediów społecznościowych rola tego nośnika informacji zmniejszyła się. Jednak wciąż jest to  niedrogi sposób na dotarcie do masowego odbiorcy.

gazeta
katalog

Katalogi reklamowe i produktowe – wyróżnij się

Wyróżnij się efektownym designem i profesjonalnym drukiem. Katalog w formie drukowanej z pewnością podniesie prestiż Twojej firmy.

Gazetki reklamowe – pokaż swoje produkty

Chcesz zaprezentować całą gamę swoich produktów w formie estetycznej gazetki? Świetnie trafiłeś. Zaprojektujemy dla Ciebie gazetkę reklamową, która z pewnością zainteresuje Twoich klientów. Wydrukujemy ją szybko i w dobrej cenie.

gazetka 1

Jeżeli chciałbyś zaprojektować broszurę, książkę lub gazetę napisz do nas. Pomożemy.